To już oficjalne, „XO, Kitty” otrzyma drugi sezon

Fani najnowszej dramy romantycznej dla nastolatków od Netflix, XO, Kitty, mogą spać spokojnie. Serial będący spin-offem trylogii filmowej Do wszystkich chłopców których kochałam dostanie drugi sezon. 

Produkcja już w pierwszym tygodniu była w top 10 streamera w 90 krajach, więc decyzja o jej kontynuacji nie powinna nikogo dziwić. Szczegóły dotyczące kolejnych wydarzeń w życiu Kitty są nadal trzymane w tajemnicy, ale oczekuje się, że główni członkowie obsady, w tym Anna Cathcart, Gia Kim, Sang Heon Lee, Gia Kim, Choi Min-young i Anthony Keyvan, powrócą.

O czym jest XO, Kitty?

„Nastoletnia swatka Kitty Song Covey uważa, że wie wszystko o miłości. Ale kiedy przeprowadza się na drugi koniec świata, by zmienić swój związek na odległość i móc być realnie ze swoim chłopakiem, wkrótce zda sobie sprawę, że związki są o wiele bardziej skomplikowane, gdy stawką jest twoje własne serce”.

— czytamy w streszczeniu.

XO, Kitty to półgodzinny komediodramat dla młodzieży w reżyserii Jennifer Arnold, Jeffa Chana, Pameli Romanowsky i Katiny Mediny Mory. W obsadzie dołączają Choi Min-Yeong (Dream Palace) jako Dae, Anthony Keyvan (Love, Victor) jako Q, Peter Thurnwald (Players) jako Alex, Regan Aliyah (Club Mickey Mouse) jako Juliana, Yunjin Kim (Lost) jako Jina, Michael K. Lee jako Professor Lee i Jocelyn Shelfo (The Summer I Turned Pretty) jako Madison, oraz z debiutantami Gia Kim jako Yuri i Sang Heon Lee jako Min Ho.

XO, Kitty została stworzona i wyprodukowana przez autorkę książek Jenny Han, która jest również showrunnerką wraz z Saschą Rothchildem. Nadal nie jest jasne, czy aktorów z filmu zobaczymy w serialu, jednak sezon drugi może dawać na to szanse.

Pierwowzór, ekranizacja oparta na bestsellerowej serii książek Han trylogia filmowa z udziałem Lany Condor (Deadly Class), Noah Centineo (Black Adam), Johna Corbetta (Sex & Drugs & Rock & Roll), Janel Parrish (Pretty Little Liars) i Rossa Butlera, był przełomowym hitem dla Netflix, który zebrał solidną oglądalność i otrzymał bardzo pozytywne recenzje od krytyków z całego świata. Serial najwidoczniej ma szansę powtórzyć ten sukces.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu