„Squid Game 2” – trailer nowego sezonu ujawnia część obsady

Squid Game stał się fenomenem Netflixa. Jesienią 2021 szturmem wdarł się na szczyty najchętniej oglądanych produkcji dostępnych na tej platformie, z czasem otrzymał też nominacje do wielu branżowych nagród.

Squid Game opiera się na pomyśle rywalizacji na śmierć i życie przez osoby z poważnymi problemami finansowymi. Nagroda – setki miliony wonów – okazuje się na tyle kusząca, że nawet groźba utraty życia nie zniechęca uczestników od udziału w kolejnych „zabawach”. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o pierwszym sezonie, zachęcam do lektury recenzji:

Na fali popularności serialu, jego reżyser Dong-hyuk Hwang potwierdził, że powstanie kontynuacja. 17 czerwca w sieci pojawił się krótki trailer owego sequela, w którym potwierdza się powrót kilku aktorów z obsady pierwszego sezonu oraz zdradza kilka nowych nazwisk.

Na ekranach ponownie zobaczymy Jung-jae Lee (odtwórca roli protagonisty, Gi-huna), Byung-huna Lee (prowadzący grę) oraz Ha-juna Wi (funkcjonariusz Jun-ho). Dołączą do nich Si-Wan Im (aktor i piosenkarz, były członek zespołu ZE:A), Ha-Neul Kang (When the Camellia Blooms, The Pirates: The Last Royal Treasure), Sung-Hoon Park (Joseon Exorcist, Into the Ring) i Dong-Geun Yang (raper, producent muzyczny i aktor, Ruler of Your Own World).

Nie zdradzono innych szczegółów drugiego sezonu Squid Game. Nie znamy jeszcze zarysu fabularnego ani daty premiery.

ŹródłoComing Soon
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu