„One Piece” – poznajcie aktorską załogę statku Going Merry

One Piece w swojej aktorskiej odsłonie coraz bliżej! W najnowszym zwiastunie serialu możemy z bliższa przyjrzeć się Załodze Słomkowego Kapelusza.

Legendarny pirat Gol D. Roger podczas egzekucji ogłosił, że ukrył gdzieś na oceanie Grand Line wielki skarb One Piece. Kto odnajdzie bogactwo, zostanie wielkim Królem Piratów. Nastoletni Monkey D. Luffy marzy o zdobyciu tego tytułu, przywdziewa więc otrzymany od Shanksa słomkowy kapelusz, składa załogę i wyrusza w prawdopodobnie najważniejszy rejs swojego życia, w którym od ponad dwóch dekad towarzyszą mu czytelnicy i widzowie na całym świecie.

One Piece zaczęło się od mangi autorstwa Eiichiro Ody. Komiks ukazuje się od 1997 roku do dziś, na ten moment liczy sobie 1086 rozdziałów wydanych w 105 tomach. Produkowane na podstawie mangi anime, emitowane w japońskiej telewizji od 1999 roku, to 1065 epizodów w dwudziestu sezonach. Końca wielkiej podróży Luffy’ego nie widać, ale tytuł wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, czego dowodem jest choćby próba jego adaptacji przez aktorów.

W rolach głównych w netflixowej adaptacji zobaczymy Iñakiego Godoy (Luffy), Mackenyu (Zoro), Emily Rudd (Nami), Jacoba Romero Gibsona (Usopp), Taza Skylara (Sanji) i Petera Gadiota (Shanks). Wśród producentów wykonawczych aktorskiego One Piece warto wymienić Stevena Maedę, Matta Owensa, Marty’ego Adelsteina, Becky Clements oraz oryginalnego twórcę mangi, Eiichiro Odę.

Premiera serialu One Piece na platformie Netflix już 31 sierpnia. Będziecie oglądać?

ŹródłoComing Soon
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu