„Rozłąka” – oficjalny zwiastun i plakat nowego serialu z Hilary Swank

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun i plakat nowego serialu Rozłąka z Hilary Swank w roli głównej!

Dołącz do misji już 4 września!

Stworzony przez Andrew Hinderakera i wyprodukowany przez Jasona Katimsa (Friday Night Lights) serial Netflix Rozłąka to nakręcony z rozmachem wzruszający dramat o nadziei, człowieczeństwie i poświęceniach, jakie trzeba ponieść, by osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe. Amerykańska astronautka, Emma Green (Hilary Swank), dołącza do niebezpiecznej wyprawy na Marsa jako dowódca międzynarodowej załogi. Na Ziemi zostawia męża (Josh Charles) i nastoletnią córkę (Talitha Bateman), którzy akurat bardzo jej potrzebują. Podróż w kosmos staje się coraz bardziej wymagająca, a relacje między członkami załogi i ich rodzinami — coraz bardziej skomplikowane. Rozłąka to opowieść o tym, że czasami, aby sięgnąć gwiazd, trzeba zapomnieć o życiu. Producentami wykonawczymi serialu są showrunnerka Jessica Goldberg, Matt Reeves, Jason Katims, Edward Zwick, Hilary Swank, Adam Kassan, Andrew Hinderaker, Jeni Mulein i Michelle Lee.

Informacje o postaciach

Emma Green (Hilary Swank) Emma Green to amerykańska astronautka i była pilotka marynarki wojennej. Staje na czele pierwszej misji załogowej na Marsa. To nieustępliwa, empatyczna i bardzo inteligentna astronautka oraz przywódczyni. Jej mężem jest Matt Logan, główny inżynier NASA. Emma i Matt mają 15-letnią córkę o imieniu Lex.

Matt Logan (Josh Charles)

Matt Logan to inżynier NASA, którego żona, Emma Green, dowodzi pierwszą załogową misją na Marsa. Musi sprostać potężnemu wyzwaniu, jakim jest wspomaganie misji z Ziemi, jednocześnie znajdując czas na samotne wychowywanie nastoletniej córki.

Alexis „Lex” Logan (Talitha Bateman)

Piętnastoletnia Lex to córka astronautów Emmy Green i Matta Logana. Podobnie jak jej ojciec, Lex jest dumna ze swojej mamy i wspiera ją podczas zaplanowanej na trzy lata misji. Musi uporać się z wyzwaniami dorastania, podczas gdy jej mama jest na misji, a tata obarczony jest całą masą innych problemów.

Misza Popow (Mark Ivanir)

Misza Popow to rosyjski kosmonauta i inżynier, który leci na Marsa pod dowództwem Emmy Green. Misza to najbardziej doświadczony członek załogi, któremu nie brakuje pewności siebie. W duchu dręczą go jednak poświęcenia, na które musiał się zdecydować, by polecieć w kosmos.

Dr Kwesi Weisberg-Abban (Ato Essandoh)

Dr Kwesi Weisberg-Abban to Brytyjczyk pochodzący z Ghany. Kwesi (wymawiany Kłej-Si) to pogodny, skromny i mocno wierzący mężczyzna. Jest światowej sławy botanikiem, który wierzy, że uda mu się zaszczepić życie na Marsie.

Ram Arya (Ray Panthaki)

Ram Arya to pochodzący z Indii pilot wojskowego myśliwca. W przeciwieństwie do pozostałych astronautów, którzy cały czas mają w głowie związki łączące ich z Ziemią i krewnymi, Ram jest na tym świecie stosunkowo samotny.

Lu Wang (Vivian Wu)

Lu Wang to chemiczka i astronautka z Chin. To poważna, inteligentna i pragmatyczna kobieta, która jest oszczędna w słowach i okazywaniu emocji. Ma męża i małego synka.

Melissa Ramirez (Monique Curnen)

Melissa Ramirez to była astronautka, która wspiera załogę z Ziemi. Jest też osobą kontaktową Emmy. Melissa zrezygnowała z misji kosmicznych, aby zająć się swoim chorym dzieckiem. Cały czas służy też jednak pomocą Emmie i jej rodzinie. To właśnie ona zajmuje się Lex pod nieobecność Matta i Emmy.

Premiera serialu już 4 września!

Źródłonota prasowa
GrafikaNetflix
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu