Razem z Sabriną wybierzemy się do piekła!

0
Roberto Aguirre-Sacasa, showrunner serialu Chilling Adventures of Sabrina, potwierdził, że Sabrina Spellman w nadchodzącym, trzecim sezonie zabierze nas do samego piekła.

Sezon 2 serialu zakończył się heroicznym czynem Nicholasa Scratch’a, który poświęcił swoje ciało jako ludzki gospodarz dla duszy samego Władcy Piekeł, aby ocalić Greendale. Sabrina przysięgła uratować ukochanego i zapowiedziała wyprawę do czeluści piekielnych.

Roberto Aguirre-Sacasa podczas podczas TCA Press Tour potwierdził, że w trzecim sezonie wybierzemy się do samego piekła:

Myślę, że można śmiało powiedzieć, że wybieramy się do piekła, tak. To bardzo zabawne. To niebezpieczne, ale naprawdę fajne.

Podczas gdy ta przygoda wydaje się potwierdzać oddanie Sabriny do Nicka, showrunner serialu zarugerował, że bohaterka jeszcze nie do końca zapomniała o swojej pierwszej miłości – Harveyu Kinkle.

Myślę, że kibicuje obu parom. Mam słabość do Harveya, ponieważ jest długoletnim chłopakiem Sabriny w komiksach, ale nie zaprzeczam, że Sabrina i Nick tworzą równie świetny i silny związek. Więc tak, jest powód, aby mieć nadzieję na powrót Sabriny do ex-chłopaka. Ale ona i Nick również pasują do siebie idealnie.

Produkcja trzeciego sezonu Chilling Adventures of Sabrina jest nadal w toku. Aguirre-Sacasa dodaje, iż prawdopodobnie nie zdąża przed Halloween w tym roku. Jednak w międzyczasie dostaliśmy potwierdzenie, że Netflix zamówił już czwartą odsłonę serii.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.