Polecamy na wrzesień – filmy

-

Wakacje za nami, ale filmy ich nie mają, więc w kinach na pewno pojawi się coś, co warto obejrzeć. Horror? A może coś romantycznego? Koniecznie sprawdźcie, co wejdzie do kin we wrześniu.
After. Ocal mnie, reżyseria Castille Landon

Zarówno film, jak i książki zbierają najróżniejsze opinie. Jeśli podobały wam się wcześniejsze dwie części, zapewne nie trzeba was przekonywać do obejrzenia trzeciej. Kolejna dawka miłosnych starć bohaterów na pewno przyprawi o zawrót głowy.

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, reżyseria Destin Daniel Cretton

Umówmy się, nowego filmu Marvela nie trzeba chyba nikomu reklamować. Wprawdzie nie każdy da się na niego skusić, ale na pewno większość obejrzy produkcję Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Wiadomo, czego możemy się po niej spodziewać – sporej dawki akcji.

Teściowie, reżyseria Kuba Michalczuk

A może by tak jakaś komedia? Najlepiej polska? Z dobrą obsadą? Jeśli uwielbiacie produkcje z naszego podwórka, we wrześniu powinniście się skusić na Teściów. Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Izabela Kuna i Adam Woronowicz pokażą, że umieją grać!

Złe baśnie, reżyseria Damiano D’Innocenzo/Fabio D’Innocenzo

Tym razem mam dla was tytuł, który otrzymał Srebrnego Niedźwiedzia. Brzmi ambitnie? Czy nagroda była zasłużona? Jest tylko jeden sposób, by się przekonać – trzeba obejrzeć obraz.

Jeźdźcy sprawiedliwości, reżyseria Anders Thomas Jensen

Czekacie na kolejny projekt Madsa Mikkelsena? W takim razie powinniście zwrócić uwagę na Jeźdźców sprawiedliwości. Akcja, dramaty czy wątki kryminalne – to obecuje widzom ta propozycja.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Inne artykuły tego redaktora

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu