Mikołajki jak z bajki w Cinema City

Zastanawiacie się jak spędzić Mikołajki ze swoją pociechą? Wyjątkowym pomysłem jest przeżywanie wspólnie filmowych emocji na wzruszających i pełnych magii seansach kinowych. Cinema City zaprasza od 6 do 10 grudnia na świętowanie w kinach i specjalne, w tym przedpremierowe pokazy dla całych rodzin. Mikołajki w tym roku wypadają w Kinową Środę, więc już tego dnia w specjalnej cenie można będzie zobaczyć przedpremierowo hit z Timothée Chalametem Wonka oraz animację Kicia Kocia pod Choinkę, a także świąteczne Życzenie i Trolle 3. Wybierając się do kina w innych dniach niż środa zachęcamy do skorzystania z Oferty Rodzinnej sieci, dzięki której rodzic zapłaci za bilet na seans tyle co dziecko. Mikołajkowy czas, który potrwa w Cinema City do niedzieli 10 grudnia, umilą małym kinomanom słodkie niespodzianki.

Świętujemy z prawdziwymi, filmowymi hitami

Wonka – magiczna, żywiołowa i rozśpiewana opowieść o tytułowym bohaterze z książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla Charlie i fabryka czekolady. Film opowiada o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj. Nakręcony z rozmachem, widowiskowy i pełen efektów specjalnych film pokazuje młodego Willy’ego Wonkę, pełnego pomysłów i zdeterminowanego, by zmienić świat dzięki swoim smakowitym wynalazkom. Udowadnia jednocześnie, że to, co najlepsze w życiu, zaczyna się od marzenia. Na ekranie wystąpią między innymi Timothée Chalamet, Hugh Grant, Olivia Colman i Rowan Atkinson.

Kicia Kocia pod choinkę, czyli spotkanie z ukochaną bohaterką najmłodszych na wielkim ekranie. W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa. Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi! Podczas filmowych opowieści zobaczymy odcinki Kicia Kocia zima, Kicia Kocia gotuje, Kicia Kocia w pociągu, Kicia Kocia sprząta, Kicia Kocia w bibliotece, Kicia Kocia nie może zasnąć oraz Kicia Kocia i świąteczna niespodzianka.

Życzenie– animowana komedia muzyczna Disneya zaprasza widzów do magicznego królestwa Rosas, którego władca posiada moc spełniania życzeń. Młoda dziewczyna Asha wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie kosmiczna siła – gwiazdka o ogromnej mocy. Asha, jej wierny towarzysz koziołek Valentino i gwiazdka wspólnie stawiają czoła najgroźniejszemu wrogowi – władcy Rosas, królowi Magnifiko.

Trolle 3 – przygody lubianych bohaterów nadal budzą emocje: tym razem, po wielu perturbacjach Poppy i Branch są wreszcie oficjalną parą. Wychodzi jednak na jaw, że Branch ma za sobą tajemniczą przeszłość. Dawno temu wraz z braćmi należał do ulubionego boysbandu Poppy – BroZone. Zespół rozpadł się, a jego członkowie już dawno nie utrzymują ze sobą kontaktu. Ale gdy jeden z braci zostaje porwany przez parę nikczemnych złoczyńców, Branch i Poppy wyruszają na pomoc. Chcą ponownie zjednoczyć rodzinę i uratować Floyda.

Na małych kinomanów w mikołajkowy tydzień w kinie czekać będzie Święty Mikołaj lub Pani Mikołajowa. 6 grudnia dzięki Haribo będziemy mogli poczęstować dzieci słodkimi niespodziankami, natomiast w weekend 9-10 grudnia na bramkach biletowych prowadzony będzie sampling Chrupersów od Lubelli.

Szczegóły na  www.cinema-city.pl/mikolajki-jak-z-bajki .

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu