Znaleziono Poison Ivy

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowych odcinków serialu stacji The CW – Batwoman. Co za tym idzie, pojawia się coraz więcej informacji o nowych obsadowych nabytkach produkcji. I nie chodzi tylko o zmianę głównej bohaterki. Czas na kolejnych antagonistów!

Światek komiksów DC Comics jest pełen ciekawych złoli i złolek. Jedni zasługują na większą uwagę, inni są po prostu kolejnymi przeciwnikami danego superbohatera. Ale nie ta postać. Piękna, niebezpieczna i sprytna. O kogo chodzi? O Poison Ivy!

Właśnie ogłoszono, kto wcieli się w Poison Ivy/Pamelę Isley w serialu Batwoman. Na kogo padł wybór? Na Bridget Regan, którą wcześniej mogliście zobaczyć chociażby w Agentce Carter czy Jane the Virgin. Co sądzicie o wyborze?

W serialu pojawią się: Javicia Leslie, Rachel Skarsten, Meagan Tandy, Nicole Kang.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu