Polecamy na wrzesień – filmy

-

Koniec wakacji wcale nie oznacza końca przyjemności. Zawsze zostają inne formy odpoczynku i naładowania baterii. Jedną z nich jest wyprawa do kina na jakiś ciekawy film. We wrześniu wejdzie kilka tytułów, na które warto zwrócić uwagę. Jakich? Już zdradzamy. 
Polityka, reżyseria Patryk Vega

Nie wiedziałam, że kiedykolwiek to napiszę, ale z wielką chęcią wybiorę się na ten film Patryka. Wcześniejsze produkcje, jakie stworzył, nie przypadły mi do gustu, choć próbowałam pojąć fenomen jego obrazów. A w Polityce ma być przynajmniej zabawnie, reżyser bierze bowiem na cel osoby u władzy.

To: Rozdział 2, reżyseria Andres Muschietti

Na ten horror czeka wiele osób. Po sukcesie pierwszej części, opartej na powieści Stephen Kinga, po ciuchu liczyliśmy, że przygoda będzie kontynuowana. I tak się stało. Tym razem czoła złemu stawią starsi bohaterowie. Wiedzą już, co jest zagrożeniem, ale czy i tym razem uda im się je zneutralizować?

Downton Abbey, reżyseria Michael Engler

Chyba nie muszę za wiele pisać o tym filmie. Zapewne wybiorą się na niego fani serialu, zresztą warto obejrzeć oba obrazy: dla humoru, dobrej obsady i poruszanych w nich wątków. Film już we wrześniu zawita na ekrany polskich kin.

https://youtu.be/aE-QU8_mRo4

Ad Astra, reżyseria James Gray

Niedawno mogliśmy już podziwiać film z Pittem w roli głównej. We wrześniu pojawi się kolejny, w którym wystąpi ten aktor. Tym razem uda się on jednak w kosmos. Jak wypadnie produkcja? Niebawem będziemy mogli ocenić.

Rambo: Ostatnia krew, reżyseria Adrian Grunberg

Sylvester Stallone powraca w kolejnym filmie. Był Rocky teraz przyszedł czas na Rambo. Bohater znowu będzie musiał stawić czoła niebezpieczeństwom i walczyć o swoje życie. Przy okazji oberwie się kilku złolom.

Angry Birds Film 2, reżyseria Thurop Van Orman

Na chwilę zostawmy filmy. Skupmy się na animacji, która opowiada o… wściekłych ptakach! Jeśli widzieliście pierwszą część, wiecie, ze nie jest to ambitny obraz. Raczej taki, który służy czystej rozrywce. I dobrze.

https://youtu.be/-aO54JxiqhU

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Inne artykuły tego redaktora

Popularne w tym tygodniu