„The Haunting of Bly Manor” – kolejni aktorzy w obsadzie serialu

0
Kolejni aktorzy dołączają do obsady serialu The Haunting of Bly Manor, czyli drugiej odsłony serialu grozy, Nawiedzony dom na wzgórzu.

Informację przekazał sam Mike Flanagan na swoim Twitterze. Jak czytamy, Rahul Kohli (iZombie) został obsadzony w regularnej roli w 2 sezonie antologii. Aktor wcieli w mężczyznę z małego miasteczka o światowym nastawieniu, który wrócił do kraju aby zająć się chorą matką.

Potwierdzono również powrót Catherine Parker (Absentia), która w 1. sezonie zagrała mniejszą rolę – Poppy Hill. Dodatkowo w obsadzie wystąpią również: T’Nia Miller (Rok za rokiem), Amelia Eve, Benjamin Ainsworth i Amelie Smith (EastEnders).

The Haunting of Bly Manor ma być kontynuacją Nawiedzonego domu na wzgórzu, jednak w drugim sezonie poznamy zupełnie nową historię, a całość nie będzie związana z poprzedniąprodukcją. Tym razem główną bohaterką będzie guwernantka imieniem Dani, która opiekuje się dwójką niezwykłych sierot. Całość bazować będzie na powieści grozy autorstwa Henry’ego Jamesa, The Turn of the Screw (W kleszczach lęku).

The Haunting of Bly Manor zadebiutuje na platformie Netflix w 2020 roku.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.