„Perswazje” – zwiastun adaptacji książki Jane Austen

Netflix opublikował oficjalny zwiastun produkcji Perswazje – adaptacji książki Jane Austen, w której wystąpi Dakota Johnson.

Film opisywany jest jako nowoczesne i błyskotliwe podejście do historii Austen, które jednak wciąż pozostaje wierne oryginałowi. Fabuła obrazu skupi się na Anne Elliot – kobiety żyjącej ze swoją snobistyczną rodziną na skraju bankructwa. Kiedy Frederick Wentworth – niegdyś odrzucony przez bohaterkę były narzeczony i kapitan marynarki – pojawia się z powrotem w jej życiu, Anne musi wybrać między zostawieniem przeszłości za sobą a słuchaniem głosu serca w sprawie dawania drugiej szansy.

Perswazje były już kilkukrotnie przenoszone na ekran, między innymi jako miniseria BBC z Daphne Slater i Paulem Danemanem.

Film zadebiutuje na Netflixie 15 lipca.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu