„My Policeman” – Harry Styles w pierwszym zwiastunie romansu

Amazon Studios opublikował w sieci pierwszy zwiastun serialu My Policeman, w którym wystąpi znany muzyk Harry Styles.

Romans stanowi adaptację książki o tym samym tytule, po raz pierwszy opublikowanej w 2012 roku. Historia opowiada o skomplikowanej miłości między trojgiem ludzi – nauczycielką Marion, która zakochuje się w Tomie – policjancie i wciąż pozostającym „w szafie” geju, który z kolei darzy uczuciem kustosza muzeum, Patricka.

W rolach głównych zobaczymy wspomnianego Harry’ego Stylesa, laureatkę Złotego Globu Emmę Corrin, oraz Davida Dawsona. Dołączą do nich Linus Roache, Gina McKee, Ruprt Everett i Kadiff Kirwan.

My Policeman został wyreżyserowany przez laureata nagrody Tony Michaela Grandage’a, a scenariusz wyszedł spod pióra nominowanego do Oscara Rona Nyswanera.

Premierę My Policeman zaplanowano na 4 listopada na Amazon Prime Video.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu