„Avatar: The Last Airbender” otrzyma trzy filmy

Fani animacji Avatar ucieszą się na wieść, że Nickelodeon, we współpracy z Paramount Animation, zapowiedzieli trzy pełnometrażowe filmy.

Na chwilę obecną reżyserią pierwszej produkcji ma zająć się Lauren Montgomery. Film nie otrzymał jeszcze oficjalnego tytułu, jednak wiemy już, że współtwórcy oryginalnego Avatara, Michael DiMartino i Bryan Konietzko, zajmą się jego produkcją, razem z Ericiem Colemanem.

Jako że oryginalni twórcy, Mike i Bryan, zajmą się rozszerzaniem uniwersum Avatara razem z nami, wszystko zostaje w rodzinie, z Lauren wnoszącą tę samą ekspercką i piękną pracę, jaką wykonała przy oryginalnej serii (…)

– mówi Ramsey Naito.

Przypomnijmy, że Avatar: The Last Airbender to animowany serial, składający się z trzech sezonów, który był emitowany na Nickelodeon w latach 2005-2008. Produkcja otrzymała przytłaczająco pozytywne recenzje, zdobywając także wiele nagród, takich jak Annie Award, Genesis Award, Primetime Emmy Award i Peabody Award.

Szacowane daty premier trzech nowych filmów na podstawie Avatara nie są jeszcze znane.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu