Oto Viktor Hargreeves

Przed czerwcowym powrotem the Umbrella Academy Netflix potwierdził, że Elliot Page, który w dwóch pierwszych sezonach wcielił się w rolę Vanyi, zostanie przedstawiony jako Viktor Hargreeves. 

Page osobiście poinformował o tym fanów na swoim Twitterze, udostępniając nowe zdjęcie z trzeciego sezonu the Umbrella Academy, ukazujące nowe wcielenie jego postaci. Widać na nim, iż Viktor ma podobny styl do byłego bohatera Justina H. Mina, Bena Hargreevesa. 

Oto Viktor Hargreeves

“W sezonie 3, po powstrzymaniu zagłady z 1963 roku, Akademia Umbrella wraca do domu, do teraźniejszości, przekonana, że ​​zapobiegła początkowej apokalipsie i raz na zawsze naprawiła swoją oś czasu. Jednak bardzo szybko zdają sobie sprawę, że rzeczywistość nie jest dokładnie (a wręcz wcale) taka, jak ją zostawili.” – mówi streszczenie.

The Umbrella Academy przestała istnieć, a jej miejsce zajęła the Sparrow Academy. Eleganckie, stylowe i ciepłe jak wnętrze lodowca Wróble niemal od razu ścierają się z zaszokowanymi Parasolami w brutalnym starciu, które okazuje się najmniejszym zmartwieniem wszystkich. Czeka ich pokonywanie własnych wyzwań, straty i niekoniecznie przyjemne niespodzianki – oraz radzenie sobie z niezidentyfikowaną, destrukcyjną istotą siejącą spustoszenie we Wszechświecie. By ją pokonać, będą musieli namówić Wróble do współpracy. Czy znajdą drogę powrotną do swojego przedapokaliptycznego życia? A może ten nowy świat ujawni coś więcej niż tylko czkawkę na osi czasu?

Produkcja Netflixa powstał na  podstawie popularnych, nagradzanych przez Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya i Gabriela Bá, serialowa wizja została stworzona i wyprodukowana przez Steve’a Blackmana. W obsadzie The Umbrella Academy znajdują się Elliot Page jako Viktor/Numer Siedem, Tom Hopper jako Luther/Numer Jeden, Emmy Raver-Lampman jako Allison/ Numer Trzy, Robert Sheehan jako Klaus/Numer Cztery, David Castañeda jako Diego/Numer Dwa, Aidan Gallagher jako Numer Pięć i Justin H. Min jako Ben/Numer Szósty. Sezon 3 wprowadzi również the Sparrow Academy składającą się z Justina H. Mina jako innego Bena, Justina Cornwella jako Marcusa, Britne Oldford jako Feia, Jake’a Epsteina jako Alphonso, Genesis Rodriguez jako Sloane i Cazzie David jako Jayme.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu