Netflix Games oficjalnie debiutuje

Netflix oficjalnie wchodzi w świat gier. Od jutra abonenci usługi będą mogli zagrać w pierwsze tytuły mobilne w ramach projektu Netflix Games.

Pod koniec sierpnia Netflix oficjalnie potwierdził chęć wejścia na rynek gier mobilnych i rozpoczął w Polsce testy mobilnych wersji licencjonowanych produkcji. A już od jutra abonenci Netfliksa z całego świata mogą już z Netflix Games. Z tego powodu firma przygotowała instrukcję dla abonentów z urządzeniami z systemem Android.

Nasze gry mobilne są dostępne dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Po zalogowaniu się do profilu użytkownika Netflix:

– Użytkownicy smartfonów z systemem Android zobaczą rząd oraz kartę dedykowane grom, z poziomu których można pobrać dowolny tytuł.

– Użytkownicy tabletów z systemem Android zobaczą rząd dedykowany grom lub będą mogli pobierać, a następnie grać w gry, korzystając z menu rozwijanego kategorii.

Obecnie udostępniono pięć tytułów:

  • Stranger Things: 1984
  • Stranger Things 3: The Game
  • Shooting Hoops
  • Card Blast
  • Teeter Up

Co ciekawe, w Netflix Games będzie można grać także nie mając połączenia z Internetem. Warto jednak mieć na uwadze to, że osoby posiadające profil Dzieci nie będą mogły z nich skorzystać.

Tylko dla dorosłych: Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla rodziców i opiekunów prawnych jest bezpieczeństwo pociech korzystających z naszego serwisu. Z tego względu gry Netflix są niedostępne na profilach Dzieci. Jeśli ustawiono blokadę kodem PIN uniemożliwiającą dzieciom dostęp do profilów dorosłych, kod ten będzie wymagany do zalogowania się do serwisu Netflix w celu zagrania w grę na danym urządzeniu.

Brak dostępu do internetu? Żaden problem: Choć niektóre gry mogą wymagać połączenia z internetem, wiele innych umożliwia grę w trybie offline, co np. może uprzyjemnić podróż przez obszary o słabym zasięgu sieci.

ŹródłoNetflix
Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu