Netflix inwestuje w gry! Polska jako pierwsza sprawdzi mobilne „Stranger Things”

Od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że Netflix zamierza poszerzyć swój abonament tak, aby dotrzeć do fanów gier wideo. Teraz stało się to faktem i Polacy jako pierwsi mogą sprawdzić nowe atrakcje. 

Na swoim Twitterze Netflix potwierdził, że zamierza wejść w gaming, aby zaoferować swoim subskrybentom możliwość pobrania gier opartych na popularnych markach należących do Netfliksa i jako pierwsi z takiej opcji skorzystają polscy konsumenci.

Na początku Netflix zaoferuje tytuły mobilne dostępne na smartfonach z systemem Android. Użytkownicy iOS mają otrzymać dostęp w nadchodzących miesiącach. Ponadto oprócz tego, że za sprawą wykupionej subskrypcji nie będzie trzeba dodatkowo płacić ani przeprowadzać zakupów w aplikacji to abonenci nie uświadczą żadnych reklam.

Pierwszymi grami, które subskrybenci Netfliksa mogą pobrać ze sklepu Google Play są: Stranger Things 1984 oraz Stranger Things 3.

ŹródłoTwitter
Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu