„Battlefield 2042” do wypróbowania w Xbox Game Pass

Battlefield 2042 to jedna z najważniejszych premier tego miesiąca. Dlatego fanów powinna ucieszyć wiadomość, że grę będzie można wypróbować przed zakupem.

Battlefield 2042 – nowy sieciowy FPS od DICE zadebiutuje już 19 listopada na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S, ale część graczy zagra już 12 listopada. Będzie to możliwe za sprawą złożenia zamówienia przedpremierowego na edycję Złotą lub Ultimate. Jednak dla osób niezdecydowanych przygotowano ciekawą alternatywę.

Otóż posiadacze abonamentu EA Play oraz EA Play Pro otrzymają dostęp do edycji Ultimate i będą mogły wypróbować grę przez 10 godzin. Warto zauważyć, że pierwszy wariant usługi od Electronic Arts wchodzi w skład subskrypcji Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate.

Wydawca gry właśnie potwierdził, że jej posiadacze będą mogli zagrać w Battlefield 2042. A co ciekawe użytkownicy platformy PC mogą aktualnie nabyć Xbox Game Pass na 3 miesiące za 4 zł.

Zdjęcie

Oferta jest przeznaczona zarówno dla nowych osób, jak i powracających subskrybentów.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu