Adam Driver w najnowszym teaserze filmu „Biały Szum”

Ostatni raz, kiedy reżyser Noah Baumbach spotkał się na planie filmowym z aktorem Adamem Driverem, zakończyło się to Oscarem za film Historia Małżeńska. Czy i tym razem będzie tak samo? Przekonamy się podczas premiery, a na razie przedstawiamy najnowszy teaser filmu Biały Szum.

Produkcja opowiada o losach wykładowcy akademickiego Jack’a Gladney’a (Adam Driver), który wraz z żoną w wyniku niefortunnych wydarzeń musi ratować swoją rodzinę.

Zabawny, przerażający, liryczny, absurdalny, a zarazem zwyczajny i apokaliptyczny „Biały szum” opowiada o wysiłkach współczesnej amerykańskiej rodziny zmagającej się z prozą życia i uniwersalnymi tajemnicami miłości i śmierci oraz dylematem: czy w dzisiejszym, pełnym niepewności świecie, można odnaleźć szczęście?

 

 

ŹródłoEmpireOnline
Filip Linski
Filip Linski
Miłośnik fantastyki, napędzany hektolitrami kawy. Ciągnie go zarówno do mroków lovecraftowego Innsmouth, jak i do piękna tolkienowskiego Rivendell. W prawdziwym życiu zajmuje się fotografią i zwierzętami, a najbardziej lubi łączyć oba te zainteresowania.

Popularne w tym tygodniu