Hity kinowe 2022 roku bez ograniczeń z UNLIMITED w Cinema City

-

Największe premiery, głośne tytuły i filmy familijne bez limitu w atrakcyjnej cenie, już od lat dostępne są w Cinema City dzięki programowi Unlimited. Przystępując do jedynego takiego abonamentu kinowego w Polsce, można bez ograniczeń korzystać z całego repertuaru Cinema City, a po 3 miesiącach rozszerzyć go bez dodatkowych opłat o kartę Unlimited Family, z którą klienci zyskują wyjścia z dziećmi do kina zupełnie za darmo. Unlimited dostępne jest w cenie od 38 zł miesięcznie.

Co czeka widzów Cinema City w 2022 roku?
Najwięcej emocji budzą wielkie produkcje filmowe, których premiery zapowiedziane są na nadchodzące miesiące: Moonfall, Uncharted, Batman, Morbius, Doktor Strange w multiwersum obłędu, Top Gun: Maverick, Jurassic World: Dominion, Aquaman and the Lost Kingdom czy Avatar 2. Wśród polskich produkcji pojawią się między innymi dramat biograficzny Gierek, film obyczajowy Miłość, seks & pandemia Patryka Vegi , komedie romantyczne Miłość jest blisko i Szczęścia chodzą parami oraz oparta na prawdziwej historii Sonata, jak również film Inni Ludzie, na podstawie powieści Doroty Masłowskiej. Niezwykle bogato zapowiada się oferta animowanych filmów familijnych, kierowanych do widzów w każdym wieku. Sing 2 – widowiskowy i rozśpiewany musical, Potworna Rodzinka 2, animacja z dawką grozy akceptowalną przez dzieci, okraszoną sporym poczuciem humoru, To nie wypanda, film o małej bohaterce, która w chwilach ekscytacji zmienia się w rudą pandę, a także Buzz Astral – film bohaterski bez ograniczeń wiekowych i Minionki: Wejście Gru – dziecięcy film akcji ze słynnymi bohaterami. Wśród propozycji dla całej rodziny znajdzie się również Sonic 2. Szybki jak błyskawica – film z elementami animacji, kontynuacja przygód bohatera z kosmosu, który pomaga pokonać siły zła na Ziemi.

Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Inne artykuły tego redaktora

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu