Polskie filmy na wielkim kinowym ekranie!

Polskie filmy opanowały kina sieci Multikino! Od 6 stycznia widzowie mogą oglądać na wielkim ekranie Koniec świata czyli Kogel Mogel 4, 21 stycznia premierę będzie miał Gierek, a 28 stycznia komedia 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach. W lutym na wielki ekran trafi: Miłość, seks & pandemia w reżyserii Patryka Vegi oraz komedia romantyczna Miłość jest blisko.

W komedii Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta… A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata…

21 stycznia widzowie mogą zobaczyć premierowo produkcję Gierek, która jest najnowszym filmem Global Studio, producentów: Procederu i Krime Story. Love Story. Gierek. Nazwisko, o którym słyszał w Polsce każdy, ale nikt nie zna jego prawdziwej historii. Kim był naprawdę? O czym marzył?
Z kim się przyjaźnił? Komu ufał? Kogo kochał? Kto go zdradził? Już 21 stycznia widzowie będą mogli poznać historię człowieka, który dziś wciąż budzi skrajne opinie porusza dogłębnie. Polityka bywa brudna, ale gdy dotyka ona całej rodziny, cena okazuje się zbyt duża do zapłacenia. Tajemnice wspólnego życia, widzianego oczami żony i matki Edwarda Gierka po raz pierwszy trafiły na duży ekran.

Tydzień później, 28 stycznia do kin wejdzie komedia 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? W kolejnej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również
zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

Natomiast 4 lutego na wielki ekran trafi najnowszy film Patryka Vegi Miłość, seks i pandemia, a 11 stycznia komedia romantyczna Miłość jest blisko z Weroniką Książkiewicz, Olgą Bołądź i Grzegorzem Małeckim w rolach głównych.
Polskie filmy na wielkim kinowym ekranie!

GrafikaMultikino
Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu