„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” – najnowsza premiera – Polsat Box Go

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje – przezabawna komedia o królu złodziei i ucieczek, która swoją kinową premierę miała zaledwie 4 miesiące temu, jest dostępna w serwisie Polsat Box Go, na wyłączność wśród serwisów streamingowych. Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego przyciągnął do kin rzeszę fanów, a teraz można go oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na wielu urządzeniach.
„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” - najnowsza premiera - Polsat Box Go
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje / Polsat box go

Komedia produkcji TFP opowiada historię tytułowego bohatera, który ośmieszał władze, wymykając się 29 razy organom ścigania. Brawurowe wyczyny Najmrodzkiego śledziła w latach 70. i 80. cała Polska. Kradł, oszukiwał i bawił się życiem, jednocześnie zachowując do niego szacunek i stroniąc od przemocy. Jedni go kochali i podziwiali, inni nieustannie próbowali złapać i ukarać. To opowieść o mężczyźnie żyjącym na pokaz, lubiącym dobrze się pobawić, który chce się zmienić i ustatkować pod wpływem miłości, opowiedziana przez znakomitych aktorów. 

Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu