Geeked Week – Netflix publikuje fragmenty m.in. „Sandmana” i „The Umbrella Academy”

Netflix, z okazji nadchodzącego Geeked Week, opublikował zwiastun, w którym zobaczymy między innymi fragmenty The Sandman czy nowego sezonu The Umbrella Academy.

Ciekawostką jest, że narratorem filmiku (który znajdziecie niżej w newsie) jest znany z roli Jima Hoppera w Stranger Things David Harbour. Wideo zapewnia pierwsze spojrzenie na Lucyfera Gwiazdę Zaranną, portretowanego przez Gwendoline Christie, którą fani z pewnością kojarzą z roli Brienne w serialu Gra o Tron.

Podczas Geeked Week miłośnicy netflixowych produkcji mogą liczyć na ekskluzywne newsy i niespodzianki dotyczące ich ulubionych serii, ale i tych niezwykle oczekiwanych – takich jak wspomniane The Sandman oraz The Umbrella Academy, ale i Stranger Things, Resident Evil czy Alice in Borderland.

Każdy dzień ma być napakowany castingowymi ogłoszeniami, premierami zwiastunów, wideo zza kulis, niespodziewanymi zapowiedziami i wiele więcej, w końcu Netflix ma w planach aż sześćdziesiąt projektów.

Agenda Geeked Week wygląda następująco:

  • 6 czerwca – seriale
  • 7 czerwca – filmy
  • 8 czerwca – animacje
  • 9 czerwca – Stranger Things
  • 10 czerwca – gry.

Gospodarzamy Geeked Week będą Felicia Day, Ella Purnell, Tiffany Smith, Mari Takahashi, Jacob Bertrand, jstoobs, Jaeden Martell, Reece Feldman (guywithamoviecamera), , B Dave Walters i Geoff Keighley.

Wydarzenie ma mieć formę wirtualną.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu