„Emily w Paryżu” – znamy dalszy los serialu

Niedawno swoją premierę miał nowy sezon serialu Netflixa pod tytułem Emily w Paryżu. I nie trzeba było długo czekać na reakcję widzów. Sporo osób nie było zadowolonych z kierunku, w jakim zmierza produkcja. 

Wszystko przez stereotypowe podejście do pewnych spraw, jak choćby kwestia związana z bohaterką z Ukrainy. Czara goryczy się przelała i sporo osób dało upust swojej frustracji. Jak ich opinie wpłynęły na los serialu?

Okazuje się, że mimo sporej ilości głosów krytyki odnośnie Emily w Paryżu, produkcji nie spotka szybki koniec. To jeden z chętniej oglądanych obrazów platformy, dlatego jeszcze nie pożegnamy Emily.

Okazuje się bowiem, że serial dostał przedłużenie na dwa kolejne sezony. Tak powstaną trzecia i czwarta odsłona produkcji. A co czeka Emily? Biorąc pod uwagę zakończenie obecnego sezonu, sporo się zmieni w życiu tej protagonistki. Zarówno jeśli chodzi o kwestie zawodowe, jak i miłosne.

A co Wy sądzicie o nowym sezonie Emily w Paryżu? Podobał Wam się czy nie?

Źródłoew.com
GrafikaNetflix
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu