Do ekipy serialu „The Boys” w 4 sezonie dołączy Jeffrey Dean Morgan!

Aktor znany z takich seriali jak Supernatural The Walking Dead dołącza do hitu. 

W posunięciu, które z pewnością przyniesie radość fandomowi Supernatural, Jeffrey Dean Morgan został dodany do obsady serialu o superbohaterach Amazon w sezonie 4, co oznacza kolejne spotkanie między ałunem długiej serii CW a jej twórca Eric Kripke, który jest obecnie showrunnerem serialu The Boys.

Gwiazda Walking Dead Morgan będzie powracającym gościem w czwartym sezonie The Boys, a szczegóły dotyczące jego postaci będą na razie trzymane w tajemnicy.

W zakończonym już Supernatural CW Morgan zagrał Johna Winchestera, polującego na demony ojca Deana (Jensen Ackles) i Sama (Jared Padalecki), którego uczył „rodzinnego biznesu” od najmłodszych lat, po śmierci ich matka Mary (Samantha Smith) z rąk żółtookiego demona w początkowych momentach serii.

Morgan jest najnowszą gwiazdą serialu, która pasuje do The Boys, a Ackles pojawia się w trzecim sezonie, aby zagrać nikczemnego Chłopca Żołnierza (który miał paskudną toksyczne pasmo męskości w wyniku jego związku z lekceważącym ojcem ) oraz Jim Beaver, który grał zastępczego ojca Sama i Deana, Bobby’ego Singera w Supernatural, od pierwszego sezonu grał rolę polityka Roberta Singera w The Boys.

W przypadku Morgana ten casting trwał długo, a aktor publicznie wyrażał swoje podekscytowanie pokazem na Twitterze w 2020 roku i zgadzał się na ofertę Kripkego, aby pojawić się w ekipie.

ŹródłoVariety
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu