„The Umbrella Academy” skończy się na 4 sezonie!

Mamy smutną informację dla fanów serialu!

Netflix potwiedził, że serial The Umbrella Academy zostanie wydłużony o następny sezon, który jednocześnie będzie ostatnim.

„Jestem bardzo podekscytowany, że niesamowicie lojalni fani The Umbrella Academy będą mogli doświadczyć odpowiedniego końca podróży rodzeństwa Hargreeves, którą rozpoczęliśmy pięć lat temu” – powiedział w oświadczeniu twórca Steve Blackman. „Ale zanim dojdziemy do tego wniosku, przed sezonem 4 czeka nas niesamowita historia, która będzie miała fanów na skraju swoich miejsc aż do ostatnich minut”.

Netflix ujawnił również, że przedłużył współpracę z Blackmanem, który napisze i wyprodukuje dla niego nowe seriale. Obecnie pracuje nad projektami opartymi na grze video Horizon Zero Dawn i innej serii zatytułowanej Orbital.

„Horizon Zero Dawn i Orbital są na pozór bardzo różnymi programami od siebie i z The Umbrella Academy” – powiedział Blackman w rozmowie z serwisem Netflix Tudum. „Jedna z nich rozgrywa się tysiąc lat w przyszłości, w świecie całkowicie przebudowanym przez ogromne maszyny. Druga rozgrywa się w pobliżu teraźniejszości na stacji kosmicznej. Z perspektywy budowania postaci i świata widać wyraźnie: do postaci, które są ugruntowane i powiązane, ale istnieją na marginesie. Odstających, którzy starają się znaleźć swoje miejsce w świecie zgodności i struktury. Wszystkie moje historie mają na celu obalenie oczekiwań i znalezienie nowego sposobu patrzenia na światy, które wydaje nam się, że znamy. „

Oparta na komiksowej współpracy muzyka Gerarda Waya z artystą Gabrielem Bá, opowiada o rodzinie byłych dziecięcych superbohaterów, którzy w wieku dorosłym ponownie łączą się, by walczyć z siłami zła.

W nominowanym do nagrody Emmy serialu występują członkowie głównej obsady Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan i Aiden Gallagher, a także tacy jak Mary J. Blige, Colm Feore, Cameron Britton i Kate Walsh. przez cały okres jego trwania.

„Myślę, że to zależy od rodzeństwa” – powiedział wcześniej Gallagher EW, gdy został poproszony o omówienie przyszłości bohaterów. „Kto zmaga się z tą rzeczywistością, zamiast zaakceptować ją i wyciąć pozory normalnego życia?”

Wszystkie odcinki The Umbrella Academy są dostępne w serwisie Netflix.

ŹródłoEW
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu