„Cyberpunk 2077” – CD Projekt RED ujawnił wymagania sprzętowe

Dzięki trzeciemu Night City Wire poznaliśmy kolejne fakty o gangach z Cyberpunka 2077.  Ponadto CD Projekt RED przygotował jeszcze ważniejszą informację.

Wrześniowa prezentacja na temat gry Cyberpunk 2077 skupiała się głównie na gangach, jakie spotkamy w Night City. Są to 6th Street, Animals, Maelstrom, Tyger Claws, Valentinos, Viraths, Voodoo Boys.

Oprócz tego deweloperzy pokazali nam kolejne fragmenty miasta, w którym będziemy  mogli przyjmować zlecenia także od przypadkowych osób.

Podczas prezentacji mieliśmy także poznać kolejne tajemnice tworzenia muzyki do gry, lecz zamiast tego twórcy zaprezentowali wymagania sprzętowe, o które gracze prosili od dawna. Jak się okazuję, nie są one aż tak wysokie jak można było przypuszczać, dzięki czemu nawet osoby z kilkuletnim sprzętem będą mogły 19 listopada zagrać w Cyberpunk 2077.

Obraz może zawierać: tekst „SYSTEM SPECS 5332. 5921 「 WYMAGANIA MINIMALNE SYSTEM REKOMENDOWANE ㄱ 64-bitowy Windows lub 64-bitowy Windows 10 DIRECTX 64-bitowy Windows 10 DirectX® 12 DirectX® 12 PROCESOR Intel Core i5-3570K lub AMD FX-8310 Intel Core 7-4790 AMD Ryzen 3200G RAM GB 12 GB KARTA GRAFICZNA NVIDIA GTX GB lub AMD Radeon RX 470 NVIDIA MIEJSCE NA DYSKU 1060 6 GB Radeon R9 Fury 70GB (zalecany dysk SSD) SSD GB മ Do dźwiękiem Dolby Atmos na PC wymagany jest sprzęt audio obsługujący technologię Dolby® Atmos.”

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu