Dobre wiadomości dla fanów „The Outpost”

The Outpost serial produkcji The CW za trzy tygodnie powraca z sezonem trzecim, ale to nie koniec dobrych wiadomości dla fanów!

Dean Devlin na swoim Twitterze nie kryjąc entuzjazmu poinformował nie tylko o powrocie serii w poniedziałek 8 października, ale również o rozpoczęciu realizacji kolejnych 13 odcinków produkcji. Plan filmowy rusza od poniedziałku, a sceny kręcone będą w Serbii. Sieć the CW nie wydało jednak jeszcze oficjalnego oświadczenia potwierdzającego czwarty sezon serialu fantasy.

Fabuła The Outpost skupia się na postaci Talon, ostatniej żyjącej przedstawicielki rasy Czarnokwistych. Po tym jak lata temu jej wioska została doszczętnie zniszczona podczas ataku najemników życiową misją dziewczyny jest pomścić bliskich. Podczas swojej podróży Talon odkrywa, że posiada moce których opanowanie może pomóc jej zrealizować cel oraz uchronić  świat przed dyktatorem popieranym przez grupę fanatyków religijnych.

Dobre wiadomości dla fanów „The Outpost"

 

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu