Kate Bosworth w trailerze „The Devil Has a Name”

W sieci pojawił się trailer The Devil Has a Name od Momentum Pictures, w którym zobaczymy między innymi Kate Bosworth.

Dramat został oparty na prawdziwych wydarzeniach i opowie historię spłukanego wdowca i farmera, Freda Sterna (w tej roli David Strathairn), który odnajduje cel w życiu, gdy dowiaduje się, że korporacja paliwowa zatruwa jego wodę. Osobista krucjata bohatera przenika jednak z sali sądowej do jego prywatnego życia. Fred będzie musiał znaleźć sposób, by uratować swoją farmę, rodzinę i marzenia. Film ma zwrócić uwagę na kulturę chciwości, która zatruwa Amerykę i… środowisko.

Scenariusz wyszedł spod pióra Roba McEveety’ego. W obsadzie znajdują się także Katie Aselton, nominowani do Oscara Edward James Olmos (Battlestar Galactica) oraz Haley Joel Osment (Szósty zmysł), nominowany do nagrody Emmy Pablo Schreiber (Orange is the new black), a także nominowani do Złotego Globu Alfred Molina i Martin Sheen.

Premierę The Devil Has a Name zaplanowano na 16 października w amerykańskich kinach. Produkcja ma być również dostępna w wersji cyfrowej.

Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu