„Chadwick Boseman: Portrait of an Artist” – zwiastun dokumentu Netflixa

Netflix opublikował oficjalny zwiastun nadchodzącego filmu Chadwick Boseman Portrait of an Artist.

Produkcja pojawi się mniej niż rok po śmierci aktora, najbardziej znanego z roli T’Challi w Czarnej Panterze. Boseman zmarł w sierpniu zeszłego roku, w wieku zaledwie 43 lat, po walce z nowotworem.

W filmie Netflixa zobaczymy między innymi wywiady z partnerkami i partnerami ekranowymi aktora – chociażby z Violą Davis czy Denzelem Washingtonem. Zarówno oni, jak i inne osoby, złożą hołd Bosemanowi, a także będą wspominać jego talent i role. Widzowie będą mieli okazję lepiej poznać niesamowite oddanie i zaangażowanie, jakie aktor wkładał w swoje rzemiosło.

Produkcja Chadwick Boseman: Portrait of an Artist będzie obrazem specjalnym – będzie można ją obejrzeć jedynie przez 30 dni, począwszy od 17 kwietnia.

Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu