Pierwszy zwiastun „The Water Man” Davida Oyelowo

Miesiąc przed premierą filmu The Water Man, RLJE Films podzieliło się pierwszym zwiastunem reżyserskiego debiutu Davida Oyelowo.

Fabuła obrazu skupia się na Gunnerze i jego matce, oraz wyjątkowej, łączącej ich więzi. Jednak kiedy śmiertelna choroba rodzicielki się pogarsza, bohater pogrąża się w stosach książek, zarówno naukowych jak i tych o zjawiskach paranormalnych, by znaleźć jakieś lekarstwo. Z nich dowiaduje się o mitycznym Water Manie, który może trzymać klucz do wiecznego życia. Gunner, wraz ze swoją buntowniczą przyjaciółką Jo, wyrusza w podróż do tajemniczego lasu. Oboje zmierzą się z niebezpieczeństwami, o jakich nie śnili.

W głównej roli wystąpi Lonnie Chavis (Tacy jesteśmy), a towarzyszyć mu będą: sam reżyser, Rosario Dawson (Zombieland), Amiah Miller (Wojna o planetę małp), Alfred Molina (Obiecująca. Młoda. Kobieta) oraz Maria Bello.

Kinową premierę The Water Man zaplanowano na 7 maja.

Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu