„Away” z Hilary Swank skasowane przez Netflixa

Jak donosi jeden z portali, Netflix zdecydował się skasować serial Away, w którym główną rolę gra Hilary Swank.

Decyzja ta nastąpiła zaledwie miesiąc po premierze dziesięcioodcinkowej pierwszej serii. Twórcą Away  był Andrew Hinderaker, a producentem wykonawczym – Matt Reeves.

Produkcja została luźno oparta na artykule Chrisa Jonesa w magazynie „Esquire”. Fabuła śledziła losy grupy astronautów, którzy zostali wysłani na Marsa z misją rozpoczęcia przygotowań do terraformacji planety w przyszłości. Na pokładzie statku są przedstawiciele USA, Rosji, Chin, Indii i Wielkiej Brytanii, a każdy z nich specjalizuje się w innej dziedzinie. Misja ma im zająć trzy lata – z dala od domu i ludzi, których kochają. W tym czasie zarówno na Ziemi, jak i statku, zaczną budować się relacje, część z nich zostanie wystawiona na próbę, a na bohaterów będą czekać różne, często zagrażające życiu, problemy.

W Away występują Hilary Swank jako Emma Green – dowódca załogi i statku, Josh Charles, Talitha Bateman, Ray Panthaki, Ato Essandoh, Mark Ivanir i Vivian Wu.

Pierwszy, a zarazem ostatni, sezon jest dostępny na Netflixie.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu