„The Flight Attendant” nadchodząca nowość od HBO Max

HBO Max wypuściło oficjalny zwiastun ich nadchodzącej adaptacji thrillera autorstwa Chrisa Bohjaliana zatytułowanego The Flight Attendant. Kaley Cuoco wciela się w role stewardesy, która po tym, jak spędziła noc z przystojnym pasażerem została zamieszana w tajemnicze morderstwo.

The Flight Attendant to opowieść o tym, jak całe życie może się zmienić w ciągu jednej nocy. Cassandra (Cuoco) budzi się w niewłaściwym hotelu, w nie swoim łóżku, a co gorsza  z martwym mężczyzną – i nie ma pojęcia, co się stało. Mroczny thriller z elementami komediowymi jest oparty na powieści pod tym samym tytułem autorstwa Chrisa Bohjaliana, autora bestsellerów New York Timesa.

W produkcji występują Kaley Cuoco (The Big Bang Theory, Harley Quinn), Michelle Gomez (Chilling Adventures of Sabrina), Rosie Perez (Birds of Prey), Colin Woodell (The Purge), T.R. Knight (Grey’s Anatomy), Zosia Mamet (Girls), Merle Dandridge (The Night Shift), Michiel Huisman (Game of Thrones), Nolan Gerard Funk (Glee) i Griffin Matthews.

Serial będzie dostępny do transmisji od czwartku 26 listopada.

Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu