„Attack on Titan” – „Shingeki no kyojin” – zwiastun finału anime

-

W sieci pojawił się nowy zwiastun finału anime Attack on Titan (Shingeki no kyojin). Niecierpliwie wyczekiwany ostatni odcinek z pewnością wzbudzi wiele emocji. Krwawa bitwa między Erenem i jego przyjaciółmi dojdzie do skutku.

W ostatnim epizodzie finałowego sezonu Attack on Titan widzieliśmy, jak Armin, Mikasa, Reiner, Connie, Pieck i Levi próbują dogonić Erena i jego armię Kolosów zanim dojdzie do masakry. Co dalej z bohaterami?

Losy świata balansują na krawędzi, gdy Eren wyzwala ostateczną moc Tytanów. Z palącą determinacją, by zgładzić wszystkich zagrażających Eldii, chłopak prowadzi niepowstrzymaną armię Kolosów w stronę Marley. Nowostworzona drużyna, składająca się z jego byłych towarzyszy i wrogów, stara się powstrzymać śmiertelną misję Erena. Pytanie tylko czy zdołają go powstrzymać.

Anime Attack on Titan zostało oparte na nagradzanej mandze o tym samym tytule, autorstwa Hajime Isayamy.

Premierę finałowego odcinka produkcji zaplanowano na jesień, jednak nie znamy jeszcze jej dokładnej daty.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Inne artykuły tego redaktora

Popularne w tym tygodniu