„Assassin’s Creed: Valhalla” – data premiery i zwiastun rozgrywki

Wiemy już, kiedy zadebiutuje nowa odsłona słynnej serii gier Asassin’s Creed. Pojawił się także zwiastun rozgrywki. Czy na Valhallę przyjdzie nam długo poczekać?

Wczoraj na oficjalnym kanale Ubisoft Polska na YouTube pojawiło się wideo ze zwiastunem rozgrywki. Głównym bohaterem będzie Eivor — łupieżca wychowany na opowieściach o bitwie i chwale. Będziemy jednak mogli wcielić się również w kobietę. Przebieg rozgrywki ma być nieliniowy. Co ciekawe, do dyspozycji twórcy oddadzą nam własną osadę, którą będziemy mogli ulepszać budować koszary, kuźnie czy warsztat tatuatora. Do tego będzie można werbować najemników stworzonych i udostępnionych online przez innych graczy.

Dużą nowością pod kątem gameplayu będą najazdy na żołnierzy i fortece w Anglii, gdzie celem gracza jest zebranie surowców potrzebnych do przetrwania. Oprócz tego twórcy obiecują ulepszony system walki poprzez użycie dwóch broni na raz. Nie zabraknie także efektownych wykończeń jak ścinanie głowy czy naszpikowanie strzałami oraz pobocznych aktywności jak chociażby wdanie się w pijackie pyskówki.

Premiera Assassin’s Creed: Valhalla już 17 listopada.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu