Nowy serial o Gotham

Pamiętacie jeszcze serial o mieście Batmana – Gotham? Miał kilka sezonów, opowiadał o komisarzu Jamesie Gordonie. Pojawiło się w nim kilku antagonistów znanych z opowieści o walkach Człowieka Nietoperza. Kiedy już myśleliśmy, że to koniec historii o Gotham, okazało się, że HBO Max ma dla nas pewną propozycję.

Czas na kolejny serial dramatyczny o jednym z najpopularniejszych komiksowych miast. Miejsce akcji? Posterunek policji Gotham. Nie podano jeszcze tytułu projektu ani ważniejszych informacji, wiadomo jednak, że za serial będzie odpowiadał twórca nowego Batmana – Matt Reeves.

Ale nie tylko on. Z serialem związani będą także Terence Winter i Dylan Clark. DO tego warto jeszcze dodać, że film Matta, w którym główną rolę gra Robert Pattinson, ma być powiązany z produkcją HBO Max.

Jak się zapatrujecie na ten pomysł?

Źródłohypable.com
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu