Pierwszy pełen zwiastun rozgrywki w „Frostpunk 2”

11 bit studios prezentuje pierwszy pełen zwiastun rozgrywki w grze Frostpunk 2. Gra stanowi długo oczekiwaną kontynuację oryginalnej gry studia, która zdobyła uznanie za zręczne połączenie strategii i rozwijającej się, emocjonalnej narracji. 

Frostpunk 2 ma nadal skupiać się na opowieści o społeczeństwie radzącym sobie z surową rzeczywistością. Jako zarządca miasta będziesz nadzorować większą metropolią i ostrożnie ważyć potrzeby i żądania społeczeństwa. Ludzie są zaniepokojeni losem swoich dzieci i przestępczością na ulicach. Narzekają na choroby, brak miejsc pracy, biedę, pogłębioną przez wzrost przemysłowy. A co jeśli nie możesz sobie pozwolić na wynagrodzenie ich trudu jedzeniem, schronieniem czy opieką zdrowotną? Nie możesz zadowolić wszystkich, a gdy zaczynają powstawać radykalne frakcje, wystarczy mała iskra, aby napięcie eksplodowało.

Wszystko to pod mantrą rozbrzmiewającą w umysłach wszystkich zdania: Miasto nie może upaść.

Ale czy będziesz tym, który wytrwa i będzie świadkiem jego triumfu?

Frostpunk 2 wystartuje na PC w pierwszej połowie 2024 roku i będzie dostępny od pierwszego dnia w usłudze PC Game Pass, a następnie w usłudze Xbox Game Pass po premierze na Xbox Series X|S. Kolejne dodatki z portfolio 11 bit studios do usługi Game Pass zostaną ujawnione w późniejszym terminie.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu