Filmowa adaptacja „Uncharted” na pierwszym zwiastunie

Uncharted to długo wyczekiwany film od wytwórni PlayStation Productions, który w końcu otrzymał pierwszy zwiastun.

Uncharted to pierwsza adaptacja filmowa z portfolio Sony, dla których powołano wytwórnię PlayStation Productions skupiającej się na tworzeniu filmów i seriali opartych o ekskluzywne serie gier.

Oparty na grach Uncharted: Drake’s Fortune i Uncharted 3: Drake’s Deception film ma za zadanie przybliżyć mniej znane losy z młodości Nathana Drake’a, w którego wcielił się Tom Holland oraz historię poznania z Victorem Sullivanem granego przez Marka Wahlberga. Oprócz tego w obsadzie znalazł się Antonio Banderas.

Po wielu perturbacjach, w końcu do Sieci trafił pierwszy zwiastun, który potwierdza nie tylko datę premiery w kinach wyznaczoną na 18 lutego 2022 roku, ale także intencje reżysera Rubena Fleischera, który chciał stworzyć film dla największych fanów i dla osób niezaznajomionych z marką zapoczątkowaną przez studio Naughty Dog.

Ponadto do Sieci trafił film, na którym głowni aktorzy przybliżają kulisy produkcji i można zobaczyć kilka dodatkowych scen.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu