Sony udostępnił nowe zdjęcia z „Uncharted”

Sony zaprezentowało serię nowych zdjęć z nadchodzącej adaptacji Uncharted z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem w rolach głównych. Na wspomnianych zdjęciach znajduje się wiele artefaktów, które mogą stanowić wskazówkę co do skarbu, którego Nathan Drake będzie szukać w filmie, który trafi do kin tego lata. 

Wyreżyserowany przez reżysera Zombieland i Venoma Rubena Fleischera Uncharted będzie prequelem do serii gier, opierającym się na sekwencji z Uncharted 3: Drake’s Deception, w której młody złodziej Nathan Drake (Holland) po raz pierwszy spotyka swojego mentora i partnera Victora Sullivana (Mark Wahlberg).

Do Toma Hollanda i Marka Wahlberga dołączyli nominowany do Oscara aktor Antonio Banderas, aktorka Grey’s Anatomy Sophia Ali oraz gwiazda Chilling Adventures of Sabrina Tati Gabrielle.

Oparta na przygodowej grze akcji Uncharted: Drake’s Fortune od Naughty Dog i Sony Interactive, historia opowiada losy poszukiwacza skarbów imieniem Natan Drake, który wierzy, że poznał lokalizacje El Dorado, legendarnego złotego miasta.

Film ma zostać wydany 16 lipca 2021 roku.

Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu