Sony udostępnił nowe zdjęcia z „Uncharted”

Sony zaprezentowało serię nowych zdjęć z nadchodzącej adaptacji Uncharted z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem w rolach głównych. Na wspomnianych zdjęciach znajduje się wiele artefaktów, które mogą stanowić wskazówkę co do skarbu, którego Nathan Drake będzie szukać w filmie, który trafi do kin tego lata. 

Wyreżyserowany przez reżysera Zombieland i Venoma Rubena Fleischera Uncharted będzie prequelem do serii gier, opierającym się na sekwencji z Uncharted 3: Drake’s Deception, w której młody złodziej Nathan Drake (Holland) po raz pierwszy spotyka swojego mentora i partnera Victora Sullivana (Mark Wahlberg).

Do Toma Hollanda i Marka Wahlberga dołączyli nominowany do Oscara aktor Antonio Banderas, aktorka Grey’s Anatomy Sophia Ali oraz gwiazda Chilling Adventures of Sabrina Tati Gabrielle.

Oparta na przygodowej grze akcji Uncharted: Drake’s Fortune od Naughty Dog i Sony Interactive, historia opowiada losy poszukiwacza skarbów imieniem Natan Drake, który wierzy, że poznał lokalizacje El Dorado, legendarnego złotego miasta.

Film ma zostać wydany 16 lipca 2021 roku.

Sony udostępnił nowe zdjęcia z „Uncharted" Sony udostępnił nowe zdjęcia z „Uncharted" Sony udostępnił nowe zdjęcia z „Uncharted" Sony udostępnił nowe zdjęcia z „Uncharted"

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu