Kolejne filmy wstrzymane. Tym razem „Matrix 4” i „Uncharted”

0
Pandemia koronawirusa sprawiła, że prace nad wieloma produkcjami zostały wstrzymane. Jak się okazuje, problem dotknął także czwartej odsłony Matrixa od Warner Bros oraz Uncharted – ekranizacji słynnej gry, w której wystąpi Tom Holland.

W przypadku Matrixa zdjęcia do filmu przeniosły się z San Francisco do Berlina i w tym tygodniu miały być kręcone kolejne sceny. Twórcy zapewniali, że podjęli wszelkie możliwe kroki, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa obsadzie i ekipie filmowej, jednak w związku z decyzjami Donalda Trumpa, również na temat podróży, zostali oni zmuszeni opóźnić prace.

Z kolei studio Sony samo podjęło decyzję o wstrzymaniu produkcji ekranizacji jednej z najsłynniejszych gier, Uncharted. Projekt jest na razie we wczesnej fazie, zdjęcia do filmu miały zacząć się w przyszłym miesiącu w Berlinie, jednak mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich, a także wspomnianą wyżej decyzję Warnera, twórcy postanowili opóźnić preprodukcję o sześć tygodni, a zdjęcia wstrzymać do odwołania.

Takie kroki z pewnością wpłyną na obie produkcje. Pytanie tylko, czy próbując zdążyć do premiery, stracą one na jakości, czy może przesuną się ich debiuty na wielkich ekranach.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.