Najnowszy zwiastun rozgrywki z „A Plague Tale: Requiem”

Asobo Studio i Focus Entertainment z przyjemnością przedstawiają najnowszy zwiastun rozgrywki z A Plague Tale: Requiem – kontynuacji docenionej przez krytyków gry A Plague Tale: Innocence. Wersja demonstracyjna gry zostanie udostępniona podczas zbliżających się targów Gamescom w dniach 24-28 sierpnia. Dodatkowo Focus Entertainment rozpocznie 30 sierpnia serię zakulisowych filmów „In Focus”, które przybliżą proces tworzenia A Plague Tale: Requiem.
Nowe umiejętności

Wyrusz w podróż na południe XIV-wiecznej Francji oraz tajemniczą wyspę na Morzu Śródziemnym wraz z Hugo i Amicją. Znajdź lekarstwo na chorobę Hugo i staw czoła straszliwemu losowi używając nowych umiejętności Amicii: alchemii kontrolującej ogień, kuszy o dalekim zasięgu, sprytnego wykorzystania terenu oraz zdolności wyrywania się z objęć wrogów. Atakuj z ukrycia lub rozpętaj prawdziwe piekło korzystając z mocy Hugo: dostrzegaj otaczających go wrogów podczas skradania się oraz manipuluj hordami szczurów w celu zdziesiątkowania całych oddziałów żołnierzy.

Wersja demonstracyjna dostępna na Gamescom

Na targach Gamescom w dniach 24-28 sierpnia odwiedzający będą mogli zagrać w jeden z pierwszych rozdziałów gry. Wersja demonstracyjna dostępna będzie na stoisku Microsoftu i zaoferuje ten sam poziom, co pokazany online w czerwcu na festiwalu TriBeCa.

Historie zza kulis

30 sierpnia Focus Entertainment rozpocznie swoją serię zakulisowych filmów „In Focus”, w których przedstawi ekskluzywne wywiady z deweloperami z Asobo Studio – zespołem stojącym za A Plague Tale: Requiem.

Pudełkowe wydanie A Plague Tale: Requiem ukaże się 18 października na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu