Ruszyła przedsprzedaż biletów na Planszówki w Spodku

17 sierpnia ruszyła przedsprzedaż biletów na wyjątkowe wydarzenie Planszówki w Spodku. Do 16 września bilety w przedsprzedaży są 15% tańsze. Widzimy się?

Z początkiem jesienie katowicki Spodek po raz kolejny wypełni się dziesiątkami wystawców i setkami stołów do grania w planszówki. 17-18 września odbędzie się wydarzenie dla wszystkich fanów gier planszowych.

Na uczestników czekać będą wystawcy gier z całej Polski, prezentacje nowości wydawcniczych, promocje i wyprzedaże, olbrzymi gamesroom na płycie Spodka, ponad 600 planszówek do wyboru w dwóch wypożyczalniach (ogólnej i rodzinnej), turnieje z nagrodami, sesje RPG i co najważniejsze – mnóstwo fantastycznej zabawy.

Festiwal skierowany jest do każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie w grach. Można przyjść samemu, z przyjaciółmi albo całą rodziną. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy kochają gry planszowe lub chcieli nieco więcej dowiedzieć się o nich i poznać nowe tytuły. Planszówki to świetna zabawa dla każdego i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi oraz na nawiązywanie nowych relacji.

Więcej informacji na temat wydarzenia Planszówki w Spodku znajdziecie w facebookowym wydarzeniu i na profilu Planszówki w Spodku.

BILETY W TRAKCIE WYDARZENIA:
1-dniowe: normalny 25 zł / ulgowy 15 zł
2-dniowe: normalny 35 zł / ulgowy 20 zł
Dzieci (do 6 lat): wstęp bezpłatny
DATA FESTIWALU: 17-18 września 2021
GODZINY FESTIWALU:
Sobota 10.00-20.00
Niedziela 11.00-19.00
MIEJSCE: Spodek, al. Korfantego 35, Katowice
Popbookownik.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.
Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu