Zwiastun serialu Amazona – „Utopia”

Tym razem mamy dla was zwiastun nowej produkcji, która niebawem pojawi się na filmowo-serialowej platformie Amazona. Jest to obraz stworzony przez samą Gillian Flynn, a więc możemy spodziewać się czegoś godnego obejrzenia. Poniżej możecie zobaczyć trailer produkcji.

Warto wspomnieć, że Utopia, bo tak brzmi tytuł serialu, którym zajęła się Gillian Flynn, to remake. Wcześniejsza wersja opowieści miała jednak zaledwie dwa sezony, miejmy nadzieję, że ta otrzyma ich więcej.

Produkcja to ekranizacja historii Dennisa Kelly’ego. Grupa młodych bohaterów poznaje się przez internet. Niby nic niezwykłego, jednak bardzo szybko na jaw wychodzi, że polują na nich zabójcy do wynajęcia. Dlaczego? Bohaterowie odkryli bowiem są w posiadaniu pewnego komiksu.

W serialu pojawią się: John Cusack, Jessica Rothe, Rainn Wilson, Dan Byrd, Cory Michael Smith i Sasha Lane. Premiera serialu na jesień tego roku na Amazon Prime.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu