SDCC 2020: Klip promujący nowy sezon serialu „The Boys” i niespodzianka

Amazon podał kilka informacji dotyczących jego nadchodzącej premiery – serialu, który oglądała całkiem pokaźna liczba widzów. Chodzi o produkcję będącą ekranizacją komiksów – The Boys. Wiadomo już, że niebawem zadebiutuje drugi sezon obrazu. Ale to nie wszystko.

W tym roku jedna z największych imprez popkulturowych przeniosła się do Internetu. Od wczoraj trwa San Diego Comic Con, panele można oglądać za darmo, nawet u nas. Wystarczy wejść na odpowiednią stronę. Wczoraj odbyło się internetowe spotkanie dotyczące serialu The Boys. Podano kilka szczegółów produkcji.

Po pierwsze przedstawiono nowy klip ją promujący (znajdziecie go poniżej). Możecie też zobaczyć plakat drugiego sezonu show. Ale najważniejsze jest coś innego!

Seth Rogen i Evan Goldberg oznajmili także, że serial został przedłużony! Tak, dobrze widzicie – produkcja The Boys otrzymała zielone światło na stworzenie trzeciego sezonu. To rewelacyjna wiadomość! Druga odsłona zadebiutuje na platformie Amazona 4 września.

W obrazie występują: Karl Urban, Jack Quaid, Laz Alonso, Tomer Kapon, Erin Moriarty, Antony Starr, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Chace Crawford.

SDCC 2020: Klip promujący nowy sezon serialu „The Boys” i niespodzianka
@Amazon Prime
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu