SDCC 2020: Nowe plakaty do filmu „Nowi mutanci” oraz scena otwierająca

Zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie, ile można czekać na jeden film. Cóż, niebawem wreszcie będziemy mogli zobaczyć obraz, o którym słyszy się od jakiegoś czasu. Były już trailery zapowiadające produkcję, teraz z okazji SDCC pojawiło się kilka innych materiałów promocyjnych.

Po pierwsze pokazano kilka nowych plakatów. Znajdziecie je poniżej. Dodatkowo przedstawiono scenę otwierającą produkcję będącą ekranizacją komiksów Marvela o mutantach.

Premiera Nowych mutantów ma się odbyć w sierpniu – dokładna data to 28 sierpnia. W obrazie występują: Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Henry Zaga, Blu Hunt, Alice Braga oraz Antonio Banderas.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu