Zwiastun piątego sezonu „Riverdale”

Ten sezon serialowy rozpocznie się kilka miesięcy później niż zazwyczaj. Przeważnie telewizyjne produkcje powracały z nowymi odcinkami we wrześniu lub październiku, teraz musimy czekać aż do stycznia kolejnego (2021) roku.

Jednym z tytułów, których będzie miał swoją premierę na początku roku 2021 jest młodzieżowy obraz Riverdale. Niebawem pojawi się piąta odsłona produkcji o czwórce przyjaciół, którzy muszą stawić czoła przeróżnym problemom i napastnikom.  Z kim tym razem przyjdzie się zmierzyć protagonistom?

Nieco światła, ale tylko nieco, może rzucić trailer zapowiadający kolejne epizody Riverdale. Co o nim sądzicie? Wiadomo, że wiele się zmieni, a romans z poprzedniej odsłony odegra kluczową rolę.

Premiera pierwszego odcinka piątego sezonu na The CW odbędzie się 20 stycznia 2021 roku. U nas pozycję można oglądać na Netflixie, nie wiadomo jeszcze, czy będzie miała premierę w styczniu. W produkcji występują: KJ Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes, Cole Sprouse.

https://youtu.be/3DN4-LZFZtc

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu