„Loki” z trailerem i datą premiery!

To dobry dzień dla wszystkich wyczekujących seriali z bohaterami Marvel Cinematic Universe. Pojawił się zwiastun Lokiego i wiemy także, kiedy zadebiutuje on na Disney+.

W rolę Boga Psot ponownie wcieli się laureat Złotego Globu, Tom Hiddleston. Pojawiał się on już jako Loki w innych obrazach MCU, teraz jednak otrzymał własny, solowy serial. Wcześniej aktor wspominał, że widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak jego postać używa Tesseractu, by sprawiać więcej kłopotów. Według plotek serial będzie śledził losy głównego bohatera, podróżującego w czasie i zostawiającego swoje ślady na wielu historycznych wydarzeniach. Zobaczcie zwiastun:

Do Hiddlestona dołączą Sophia Di Martino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Cailey Fleming i Richard E. Grant. Wieść niesie, że Di Martino wcieli się w Lady Loki, natomiast nie mamy oficjalnego potwierdzenia.

Scenariuszem produkcji zajął się Michael Waldron, wcześniej pracujący między innymi przy Ricku i Mortym, a na krześle reżyserskim zasiądzie Kate Herron.

Loki ma zadebiutować na platformie Disney+ wiosną 2021 roku.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu