Zwiastun 2. części „Księcia w Nowym Jorku”

Pamiętacie słynny film Książę w Nowym Jorku z 1988 roku, w którym wystąpił Eddie Murphy? Teraz ma być druga część, a my doczekaliśmy się zwiastuna.

Film będzie śledził losy świeżo ukoronowanego króla Akeema i jego powiernika, Semmiego. Podczas przemierzania świata, ze swojego afrykańskiego kraju Zamundy aż do Nowego Jorku, bohaterów czekają zupełnie nowe przygody.

W obsadzie powrócą aktorzy występujący w oryginalnej produkcji – Eddie Murphy jako Akeem, Arsen Hall w roli Semmiego, James Earl Jones jako król Jaffe Joffer, Shari Headley w roli królowej Lisy, John Amos jako Cleo McDowell i Luie Anderson jako Maurice. Oczywiście nie zabraknie nowych, ale i znanych twarzy – do powyższego grona dołączą Wesley Snipes, Leslie Jones, Tracy Morgan i inni.

Premierę Coming 2 America zaplanowano na 5 marca 2021 roku, na Amazon Prime Video.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu