Zobaczcie zwiastun „Ballada ptaków i węży”

Ballada ptaków i węży, prequel popularnej młodzieżowej trylogii Igrzyska śmierci Suzanne Collins, jeszcze w tym roku trafi do kin. Nie przegapcie zwiastuna tej produkcji!

Wydana w 2010 roku powieść zabiera czytelnika 64 lata wcześniej, niż rozgrywa się akcja Igrzysk śmierci. Głównym bohaterem jest osiemnastoletni Coriolanus Snow, który zostaje mentorem Lucy Gray Baird z Dwunastego Dystryktu. W rolach głównych zobaczymy Rachel Zegler, Toma Blytha, Violę Davis i Petera Dinklae’a.

Jak czytamy w opisie produkcji: „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży skupia się na młodym Coriolanusie (Tom Blyth), ostatniej nadziei upadającego, niegdyś dumnego rodu Snowów, którzy po wojnie wypadli z łask Kapitolu. Chłopak zostaje mentorem Lucy Gray Baird (Rachel Zegler), trybutki z Dwunastego Dystryktu. Jej urok zachwyca widownię w Panem, a Snow dostrzega nadzieję dla nich obojga. Coriolanus łączy siły z Lucy Gray, by zwiększyć swoje szanse.”

Premiera filmu 17 listopada. Czekacie?

ŹródłoComing Soon
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu