Zobaczcie trailer spin-offu serialu „The Boys”!

Czeka nas wybuchowa mieszanka chaosu i krwi!

Prime Video opublikowało oficjalny zwiastun Gen V. Jest to seria będąca spin-offem popularnego serialu o mrocznych superbohaterach znanych z produkcji The Boys.

Akcja serialu rozgrywa się na Uniwersytecie Godolkin, jedynej amerykańskiej uczelni przeznaczonej wyłącznie dla superbohaterów, prowadzonej przez Vought International. Co więcej, oficjalna informacja prasowa, zdradza, iż to serial z kategorią R. Ma opowiadać o życiu „hormonalnych, konkurencyjnych Supers, wystawiających na próbę swoje fizyczne, seksualne i moralne granice.

Obok Perdomo i Broadwayu występują Jaz Sinclair, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas i Marco Pigossi. Gościnnie występują także Clancy Brown i Jason Ritter. Dodatkowo Jessie T. Usher, Colby Minifie, Claudia Doumit i P.J. Byrne ponownie wcielają się w role z The Boys.

Brant Engelstein jest współproducentem wykonawczym. Serial został wyprodukowany przez Sony Pictures Television Studios i Amazon Studios we współpracy z Kripke Enterprises, Point Grey Pictures i Original Film.

Wspomiany trailer możecie obejrzeć poniżej:

Pierwsze trzy odcinki Gen V zostaną wyemitowane 29 września w Prime Video.

ŹródłoVariety
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu