Znamy obsadę kolejnych odsłon „Mission Imposible”

Praca nad produkcją siódmej części serii akcji z udziałem Toma Cruise’a jest obecnie w toku, scenarzysta i reżyser Christopher McQuarrie udostępnił więc na Instagramie, pięć gwiazd dołączających do składu Mission: Impossible 7 i 8.

Wśród ujawnionej obsady jest tym Rob Delaney (Deadpool 2), Charles Parnell (Top Gun: Maverick), Indira Varma (Game of Thrones), Cary Elwes (Stranger Things) i Mark Gatiss (Sherlock). Przedstawienie postaci było jednocześnie ukazaniem pierwszych zdjęć ich postaci, jednak bez szczerszego opisu.

Do ekipy powrócą wraz z Tomem Cruisem i Hayley Atwell Rebecca Ferguson (Doctor Sleep), Simon Pegg (Ready Player One), Ving Rhames (Pulp Fiction), Vanessa Kirby (Hobbs & Shaw) i Henry Czerny (Ready or Not). W filmie zobaczymy również takich aktorów jak Shea Whighamem (Joker), Pom Klementieffem (Guardians of the Galaxy 2, Avengers: Infinity War) i Esai Moralesem (La Bamba, Titans).

Po dużym krytycznym i komercyjnym sukcesie ostatnich dwóch części, Christopher McQuarrie podpisał nową umowę z Paramount, aby powrócić do pisania i reżyserowania kolejnych dwóch części, odrzucając inne oferty studia.

Seria Mission: Impossible to prawie 25 lat i sześć filmów, zaczynając od skromnego krytycznego i dużego sukcesu kasowego w pierwszych dwóch filmach, a następnie wprowadzając głównego bohatera w bardziej szorstkie i bardziej wybuchowe historie, z których każdy otrzymywał coraz lepsze recenzje, z ostatnią odsłoną, Fallout, zdobywającą najwyższe recenzje zarówno w kategorii franczyzy, jak i gatunku akcji, obecnie utrzymując 97% oceny od krytyków na Rotten Tomatoes.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu